Dirbtinio intelekto pritaikymas verslui: online konferencija Lietuvoje

Dirbtinio intelekto konferencija online

Prisijunkite į nemokamą renginį “Dirbtinio intelekto pritaikymas verslui”. 

Dirbtinio intelekto konferencija online

Didžiausi pasaulio verslai jau pradėjo naudoti Dirbtinio Intelekto (AI) įrankius.

Prisijunkite į nemokamą renginį “Dirbtinio intelekto pritaikymas verslui”! 

Norite išmokti automatizuoti savo verslo procesus, kurti turinį 80% greičiau, panaudojant Dirbtinio Intelekto (A), o gal tiesiog papildomai užsidirbti?

Renginio tikslas – parodyti, kaip sėkmingai išnaudoti Dirbtinio Intelekto (AI) įrankius: pritraukiant auditoriją, didinant pardavimus, ne tik per mokamas reklamas, bet ir dėl vertingo turinio, automatizuojant atsikartojančius procesus, kurie leis sutaupyti laiko, kurio vis labiau trūksta. Čia susipažinsite su patyrusiais ekspertais ir kolegomis, kurie pasidalins savo pasiekimais ir iššūkiais, kurie padėjo jiems pasiekti sėkmę savo srityje.

Dirbtinio intelekto konferencijos metu:

  • Sužinosite pačias naujausias tendencijas, pritaikymo galimybes įvairiems gyvenimo ir verslo aspektams. Taip pat, kur ieškoti reikiamos informacijos bei kaip ją panaudoti savo tikslams.
  • Išmoksite įdarbinti ChatGPT ir išnaudoti jo pilną potencialą . Dažnai to nepavyksta padaryti, nes nežinome, kaip tinkamai suformuluoti klausimus ir užklausas. Sužinosi kaip aiškiai bendrauti su šia programa, kad gautum neįtikėtiną vertę. Greičiausiai iki šiol panaudojai tik 10% jos potencialo.
  • Sukursite unikalų turinį, įskaitant tekstą, video ir nuotraukas, pasitelkdami AI.
  • Pritaikę Dirbtinio Intelekto (AI) įrankius galite efektyviai valdyti savo verslą arba išplėsti savo hobį ir paversti jį pelningu užsiėmimu.

Pranešėjai

Ramūnas Karpuška (AI įrankių panaudojimas versle) – Ramūnas daugelį metų dirba video marketingo, klientų pritraukimo ir pardavimų didinimo srityse. Dirbdamas su pačiais žymiausiais pasaulio marketingo specialistais ir pranešėjais bei verslininkais ir įmonėmis, Ramūnas mato pačias naujausias tendencijas ir technologijas. Būtent tai paskatino Ramūną gerokai anksčiau pritaikyti Dirbtinio Intelekto įrankius savo veiklose. Ramūnas jau keletą metų taiko Dirbtinio Intelekto įrankius, taip sukurdamas greitesnį, kokybiškesnį rezultatą savo klientams. Žinoma šie įrankiai padeda nemažai suefektyvintį veiklą, ko pasekoje nereikia papildomai samdyti komandos narių aplink pasaulį. Ramūnas jau prieš 2020 metus išvyko gyventi į Tenerifę ir ten daug laiko atiduoda savo aistrai- skrydžiui parasparniais.

Ramūnas parodys praktinius pavyzdžius kaip galite sutaupyti 80% laiko turinio kūrimui ir automatizuoti aibę savo verslo procesų.

Rimvydas Ardickas (Video AI įrankių panaudojimas) – Rimvydas yra video prodiuseris, kuris jau 9 metus dirba su video produkciją. Per šiuos metus jis yra išbandęs save filmavime, režisūroje, video montavime, aktorių atrankoje ir marketinge. Rimvydas yra dirbęs su tokiais prekės ženklais, kaip The Roop, Volfas Engalman, Lietuvos futbolo federacija, Alex Monaco, FIFA. Taip pat, su video projektais socialinėms platformoms yra keliavęs Ispanijoje, Šveicarijoje, Laplandijoje, Egipte, Italijoje, Monake, Prancūzijoje. Rimvydas teikia video produkcijos paslaugas ir konsultuoja prekės ženklus bei atlikėjus, kaip pasiekti savo auditorijas su video įrankiais.

Rimvydas parodys praktinius pavyzdžius kaip Dirbtinio Intelekto įrankiai gali Jums padėti su video apdorojimu.
rimvydas adrickas

Alex Monaco (Organinė rinkodara) – Bestselerių autorius, soc tinklu konsultantas, turintis šimtus tūkstančių sekėjų Facebooke. Socialinių projektų iniciatorius, ADF įkūrėjas, ONBO projekto bendraautorius. Alex dirbo su didžiausiomis Lietuvos bendrovėmis, tokiomis, kaip Topo centras, Travelvisapro (US), Monaco art gallery ir Pivot capital. Alex Monaco tiki, jog Dirbtinio Intelekto įrankiai gali puikiai pasitarnauti Jūsų versle jeigu bus tikslingai nukreipti į Organinės Rinkodaros kūrimą.

Alex papasakos apie Organinės Rinkodaros konceptą ir kaip Dirbtinio Intelekto įrankiai gali padėti susikurti Jums nemokamą pirkėjų srautą.

Gražina Cislikauskienė (DI įrankiai) – Socialinių tinklų ir reklamos ekspertė, buvusi Vilniaus Universiteto Verslo Mokyklos dėstytoja, kur dėstė Verslo anglų kalbos bei Verslo etikos ir Socialinės atsakomybės dalykus. Šiuo metu Gražina dirba vyr. socialinių tinklų projektų vadovė, taip pat veda mokymus įvairiose įmonėse apie dirbtinio intelekto įrankius ir subtilybes. Ji specializuojasi verslo konsultacijose ir mokymuose, padedant įmonėms efektyviai naudotis socialiniais tinklais rinkodaros tikslais bei perprantant DI panaudojimą optimizuojant procesus.

Gražina pristatys dirbtinio intelekto įrankius, kurie padės Jums:

  • optimizuoti darbus
  • sutaupyti resursus
  • pagreitinti užduočių atlikimą
  • suteikti originalumo

Šis renginys yra nemokamas, tačiau vietų skaičius ribotas. Todėl paskubėkite užsiregistruoti, kad būtumėte tarp tų, kurie pirmieji išnaudos šią vertingą galimybę automatizuoti savo verslo procesus ir pagreitinti verslo augimą bei pardavimus!

Renginio laikas: 2023.11.06 d. 18:30