Dirbtinio intelekto sprendimai verslui Lietuvoje

Dirbtinio intelekto konsultacijos verslui

Dirbtinio intelekto praktinės pritaikymo galimybės verslui.

Mokymo centras Promptas.LT

darbas su dirbtiniu intelektu - kursai, mokymas

Jau suprantate, kad dirbtinio intelekto technologijos gali žymiai pagerinti jūsų verslą, sumažinant išlaidas ir padidinant pelną?

Ieškote geriausio būdo greitai išmokti ir pradėti naudotis ChatGPT, Google Bard, Midjourney, Jasper AI ar kitu dirbtiniu intelektu savo darbe?

Tai gerai.

Radote tinkamą šaltinį. Sveiki atvykę į Promptas.LT – internetinę platformą, kuri padės greitai įsisavinti promptų inžineriją, išmokti rašyti efektyvias užklausas ir pritaikyti jas savo darbe.

Greitai, tiksliai, o svarbiausia – efektyviai!

Susisiekite su mūsų inžinieriais, jei norite gauti individualizuotų internetinių pamokų, kurios padės integruoti šiuolaikinius AI įrankius į savo kasdienį darbą.

Kas tokie promptų inžinieriai?

Promptų inžinieriai, taip pat žinomi kaip LLM specialistai arba „Dirbtinio intelekto raginimų, užklausų meistrai,” užsiima promptų kūrimu, pritaikymu ir tobulinimu.

Kitaip sakant, jie kuria instrukcijas, kuriomis vadovaujasi DI pateikdamas sprendinius. Šios instrukcijos padeda dirbtiniam intelektui suprasti ir tinkamai reaguoti į žmonių užklausas.

Dirbtinio intelekto praktinės pritaikymo galimybės verslui

Ką gali padaryti LLM specialistai?

Promptų inžinierių darbas – užtikrinti efektyvų LLM (didelio masto kalbos modelio) veikimą. Kuo tai pasireiškia:

  • Efektyvi sąveika: kokybiškų promptų dėka, vartotojų ir DI sąveika tampa paprastesne bei produktyvesne.
  • Atsakymų tikslumas: tinkami raginimai lemia LLM sprendinių adekvatumą ir pageidaujamą detalizaciją.
  • Patogumas vartotojams: dėka kompetentingų nurodymų, vartotojai per trumpesnį laiką išgauna norimą informaciją iš ChatGPT ar kito dirbtinio intelekto.
  • Nuolatinis tobulėjimas: su kiekvienu nauju prašymu / sąveika promptų inžinieriai optimizuoja ne tik savo darbą, bet ir DI sistemų veikimą, todėl pastarosios vis tobulėja.

Promptas.LT – tai mokymo platforma darbui su dirbtiniu intelektu. Ji atvira kiekvienam, kuris domisi šia technologija. Mūsų tikslas – padėti norintiems pradėti sėkmingai naudotis dirbtinio intelekto įrankiais. Tikime, kad dirbtinio intelekto mokymai turi būti pasiekiami visiems, neatsižvelgiant į jų išsilavinimą ar patirtį.

Dirbtinio intelekto sprendimai ir konsultacijos verslui

Norite išmokti kurti efektyvius promptus?

Peržiūrėkite, kokie promptų inžinerijos kursai ir individualios pamokos šiuo metu yra prieinami.

Parašykite: info@promptas.lt