Dirbtinio intelekto mokymai įmonėms, įstaigoms, VšĮ, organizacijoms

Praktiniai kursai: Vilnius, Klaipėda, Kaunas, Šiauliai, Panevėžys, Alytus

Dirbtinio intelekto programų, įrankių panaudojimas darbe ir versle. Praktiniai užsiėmimai ir kursai privatiems asmenims, mokykloms, vadovams, marketingui, pardavimams:  ChatGPT, Google Bard, Midjourney ir kiti AI įrankiai verslui. Specializuoti dirbtinio intelekto (AI) mokymai verslui, darbuotojams.

+370 613 70 574 info@promptas.lt ChatGPT, dirbtinio intelekto mokymai Lietuvoje

Dirbtinio intelekto mokymai imonems

Dirbtinio intelekto mokymai, skirti darbo efektyvumo rodikliui didinti

Mūsų centro treneriai specializuojasi dirbtinio intelekto mokymuose, kurių paskirtis – verslo efektyvumo didinimas. Mes teikiame paslaugas, padedančias įmonėms optimizuoti savo kasdieninę veiklą, pardavimus, klientų aptarnavimą ar komunikaciją. Tai yra specialistų sukurta ir išbandyta mokymų programa, orientuota į praktiškumą, naudą versle ir rezultatus.

Promptas.LT mokymo centras yra sukūręs A, B ir C lygių dirbtinio intelekto kursus, kurie, remiantis praktika, yra itin efektyvus įrankis, padedantis darbuotojams tobulėti. Įmonės, bendradarbiaujančios su mumis, patvirtina, kad dirbtinio intelekto mokymai užtikrina aukščiausią investicijų grąžą ir mokymosi vertę. Mokymų dalyviai ypatingai vertina šiuos mokymus dėl teikiamos praktinės naudos!

Šiandien mes didžiuojamės galėdami dalintis savo patirtimi ir dirbtinio intelekto žiniomis su klientais, kurie siekia didesnio efektyvumo savo veikloje. 

Ar norėtumėte, kad Promptas.LT padėtų Jūsų verslui ir darbuotojams augti pasitelkiant dirbtinį intelektą? Susisiekite su mumis ir sužinokite, kaip dirbtinio intelekto mokymai galėtų dar labiau pagerinti Jūsų darbuotojų rezultatus ir verslo procesų efektyvumą.

Kokius dirbtinio intelekto mokymus siūlome įmonėms?

Promptas.LT siūlo dirbtinio intelekto mokymus įmonėms, skirtus efektyvumo didinimui, skirtinguose organizacijos lygmenyse. Mūsų mokymų programos yra skirstomos į pagrindinius lygius: 

 • A1 lygis
 • A2 lygis
 • B1 lygis
 • B2 lygis
 • C1 lygis
 • C2 lygis (šiuo metu dar netaikomas)

Nuo ko pradėti? Kaip integruoti ChatGPT į kasdienes užduotis? – atsakymus į šiuos klausimus rasite A lygio programose, apimančiose šiuos punktus: 

Įvadas į ChatGPT: Mokymų programa suteikia išsamų įvadą į ChatGPT – pažangią dirbtinio intelekto technologiją. Jūs sužinosite, kaip šis dirbtinio intelekto modelis buvo sukurtas, kokiais principais jis veikia ir kokias galimybes atveria verslui.

Pagrindinės ChatGPT funkcijos: Detaliai pristatysime, kaip pradėti naudotis ChatGPT, supažindinsime su modelio pagrindinėmis funkcijomis ir naudotojo paskyra, kad galėtumėte lengvai įsisavinti šio įrankio naudojimą. 

ChatGPT taikymo sritys: Atskleisime, kaip galite efektyviai naudoti ChatGPT tiek savo profesinėje veikloje, tiek asmeniniame gyvenime, optimizuojant įvairias veiklas.

Kaip teisingai formuluoti promptus: Mokysime, kaip kurti aiškias ir tikslines užklausas (promptus), kurios leis užtikrinti tikslingų ir prasmingų atsakymų iš ChatGPT gavimą. 

ChatGPT pritaikymas įmonėje: Aptarsime, kaip įvairių sričių specialistai gali pritaikyti Chat GPT savo darbe, siekiant optimizuoti procesus ir gerinti darbo efektyvumą.

Patarimai ir taktikos: Suteiksime praktinių patarimų ir išmokysime gudrybių, kurios padės pasiekti dar geresnių rezultatų naudojant Chat GPT lietuviškai.

Praktinės užduotys: Praktikuosimės taikyti efektyvias promptų formavimo technikas, leidžiančias komandai pasiekti mažiausiai 5 kartus geresnius rezultatus naudojant Chat GPT:

 • Detalus supratimas, kas lemia gerus ar blogus AI atsakymus;
 • Metodikų įsisąmoninimas, padedantis tapti pažengusiais ChatGPT naudotojais;
 • ChatGPT pritaikymas įvairiose verslo srityse, pavyzdžiui: marketinge, HR, reklamoje, klientų aptarnavime, SEO, pardavimuose, projektų valdyme, strategijų planavime ir kūrime;
 • AI maksimalus galimybių išnaudojimas, mokantis pritaikyti įvairius įrankius specifiniams verslo poreikiams.

Svarbu: Visų mūsų mokymų turinys yra reguliariai atnaujinamas, atsižvelgiant į Chat GPT tobulėjimą, tam, kad suteiktume jums naujausią ir aktualiausią informaciją.

Dirbtinio intelekto kursai įmonėms

Kodėl įmonėms verta rinktis dirbtinio intelekto mokymus?

Klientai pastebi, kad Promptas.LT dirbtinio intelekto mokymai yra naudingi siekiant pagerinti darbo efektyvumą įvairiuose įmonės veiklos aspektuose. 

Šiuolaikinėje verslo aplinkoje, kur efektyvumas ir inovacijos yra pagrindiniai prioritetai, dirbtinio intelekto mokymai įmonėms, įstaigoms bei organizacijoms yra daugiau negu tik įprasti kursai. Jie integruoja edukacinį turinį kartu su praktiniais užsiėmimais, suteikdami darbuotojams būtiną AI žinių ir įgūdžių pagrindą.

Praktiniai dirbtinio intelekto mokymai padeda įmonėms efektyviai išnaudoti AI galimybes, pagerinti darbuotojų žinias, įgūdžius ir tuo pačiu motyvuoti juos produktyvesniam darbui. Šie mokymai ne tik suteikia žinių apie naujus AI įrankius, bet ir skatina naują požiūrį ir įgūdžių lavinimą, kuris yra esminis veiksnys didinant ne tik vieno darbuotojo, bet ir visos komandos darbo efektyvumą.

Dirbtinio intelekto mokymų įmonėms privalumai:

 • Promptas.LT dirbtinio intelekto mokymai įmonėms suteikia esmines AI žinias, leidžia įvaldyti įrankius, o svarbiausia, skatina įgūdžių lavinimą;

 • Mūsų AI mokymų turinys yra pritaikomas individualiai, atsižvelgiant į kiekvienos įmonės unikalius poreikius;

 • Mokymuose analizuojama ir parodoma, kaip dirbtinis intelektas gali padėti įveikti specifines įmonės užduotis ir iššūkius;

 • Mūsų mokymuose yra naudojamos realios įmonių darbinės situacijos ir praktiniai pavyzdžiai;

 • Dirbtinio intelekto mokymai gali būti organizuojami tiesiogiai Jūsų darbo vietoje („onsite“);

 • Mes siūlome lankstumą dirbtinio intelekto mokymų vietos (dirbame tiek Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, tiek Plungėje, Varėnoje, Visagine ir kitur), laiko ir grafiko atžvilgiu, kad patenkintume Jūsų įmonės asmeninius poreikius.

Kokia yra dirbtinio intelekto mokymų nauda įmonėms?

Optimizuotas mokymo procesas. Mūsų dirbtinio intelekto mokymų programos yra pritaikomos atsižvelgiant į kiekvienos įmonės specifinius poreikius, iššūkius ir tikslus. Orientuojamės į praktinius užsiėmimus, kurie maksimaliai atitinka įmonės prioritetus, užtikrindami aukščiausią mokymosi efektyvumą.

Tiesioginis poveikis darbo rezultatams. Patirtis rodo, kad efektyviausia yra mokymus skaidyti į keletą susitikimų su savaitės pertrauka, kurios metu dalyviai aktyviai praktikuojasi savarankiškai. Toks mokymų grafikas leidžia geriau įsisavinti informaciją, užtikrina ilgesnį informacijos po mokymų išliekamumą bei gebėjimą praktiškai taikyti tai, ko buvo mokomasi. 

Investavimo į mokymus grąža. DI mokymai, taip pat kaip verslo seminarai, yra modeliuojami remiantis dabartinių įmonės poreikių analize. Mes sutelkiame dėmesį į efektyviausių sprendimų radimą, pasirenkame tikslines AI žinias ir įrankius, bei kuriame mokymus, kurie ne tik suteikia reikiamus įgūdžius, bet ir užtikrina tikslų pasiekimą.

Kam skirti dirbtinio intelekto mokymai?

Mūsų trenerių sukurti dirbtinio intelekto mokymai yra orientuoti į įmones bei įstaigas, kurios siekia didinti savo efektyvumą. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su įmonių ar organizacijų vadovais, siekdami išspręsti specifines verslo užduotis ir iššūkius, taip pat padidinti bendrą veiklos našumą ir, svarbiausia, pagerinti įmonės veiklos rezultatus.

Norite sužinoti, kaip galime padėti Jūsų įmonei? Susisiekite su mumis el. paštu arba telefonu.

Esame tikri, kad kartu surengsime tokius dirbtinio intelekto mokymus, tinkamus būtent Jūsų įmonei, kurie užtikrins ne tik Jūsų darbuotojų AI įrankių valdymą kasdieniame darbe, bet ir padės augti Jūsų žmonėms ir Jūsų verslui!

Dirbtinio intelekto kursai įmonėms

  Susisiekite:
  Dirbtinio intelekto mokymų centras