Vaizdo promptai su Dall-E

+370 613 70 574 info@promptas.lt ChatGPT, dirbtinio intelekto mokymai Lietuvoje

TOP 10 Dall-E vaizdo promptų, kuriuos laisvai rasite internete…

Jūsų dėmesiui: 10 geriausių Dall-E promptų, kuriuos šią savaitę pavyko aptikti internete.

TOP 10 Dall-E vaizdo promptų, kuriuos laisvai rasite internete…

Autorius: Tomas Staniulis, DI konsultantas

Aha, štai aš jus ir pagavau! Ant žodžių junginio TOP 10 pačių „-iausių“ užkimba visi, nesigėdykite, netgi ir aš. Kita vertus, šį kartą ne apie tai, koks gudrus gali būti DI treneris, o apie tai, kaip daryti promptavimo pratimus. Kaip eksperimentuoti ir tapti vis geresne promptų inžinieriaus versija. Nuo level 1 iki level 99 Diamond Titanium reikia paplušėti…

Tomas Staniulis, DI konsultantas

Asmeniškai mane džiugina tai, kad tas plušėjimas pripildo širdį gerų emocijų ir nuteikia gražiai dienai.

Promptindamas naujus vaizdus aš jaučiuosi, kaip su geru draugu – ChatGPT ir įskiepis Dall-E padeda užsimiršti geriant kavą, klausantis muzikos, ar galvojant naujas idėjas bei koncepcijas.

Taigi 10 geriausių Dall-E promptų, kuriuos šią savaitę pavyko aptikti internete:

Vintažas:

Promptas: „Vintažinis pergamentas, sepija, senovinis burlaivis, dailininko eskizas su pastabomis, grafika“.

Istorijos pamoka:

Promptas: „Realistinė nuotrauka, vilkas stovi miške, urzgia ant Gedimino, Lietuvos kunigaikščio. Gediminas kelia savo kardą kovai prieš tikroviškus pikto vilko nasrus, kurio aštrios akys ryškiai žiba prieš ją. Fone – mėlynas dangus ir tamsūs debesys, niūri atmosfera. Nuotrauka daryta profesionalaus fotografo stiliumi, naudojant aukštos raiškos kamerą, vaizdas detalus, 4K.“

Naktinis miestas:

Promptas: „HD CCTV kadras, naktinio matymo apsaugos kamera, ateivis žiūri į kamerą, šypsosi, rodo liežuvį ir taikos ženklą, už jo nugaros alų geria kiti ateiviai, o kampe yra laiko žyma“.              

Feminizmas:

Promptas: „Detali vektorinė iliustracija, mergina, 25 metų, fotografė, dirba su kompiuteriu, aplink skraido foto aparatai ir, apps. Fonas: gadgetai, kurie pabrėžia sąveiką tarp programų ir technologijų, feministiniai motyvai“.

feminizmas promptai

Romantika:

Promptas: „Moteris, 40 metų, plaukioje baseine, „Vogue“ stilius, filmo kadras, filmo plakatas, tolimas kadras, apgalvotas apšvietimas, romantika“.

Cyberpunk:

„Robotas, ilgi juodi plaukai, su dideliais, gotikiniais sparnais. Stilius: cyberpunk. Pirmas planas: robotas, antras planas – futuristinis miestas. Subtili spalvų paletė, pilki šešėliai, Ducht kadras, hyper realistinė fotografija, HD, 4K“.

Marinistika:

„Itin detalus aliejinis paveikslas, vaizduojantis „Titaniką“, kuris plaukia į paskutinę kelionę. Aivazovskio stilius. Fone: šėlstanti jūra, audra. Labai detali tekstūra, purslai, išblukusios ir prislopintos spalvos, muziejinė fotografija, kamera Sony Cyber-shot RX100 VII.

Akvarelė:

„Veidas, kuris verkia upėmis. Ašaros teka iš akių ir formuoja upes, kurios natūraliai įsilieja į kraštovaizdį ir vingiuoja kalnų, slėnių ir miškų link. Akvarelė, ryškios spalvos, muziejinė fotografija, ryškus fokusas.“

Velykos:

„Sukurk itin detalų, HD raiškos vaizdą, fotogradija. Žmogus, kurio galva yra kaip kiaušinis. Viršus įskilęs ir išsiliejęs kiaušinio trynys. Kadras – iki pusės, vyro galvos ir kiaušinio spalva turi dėrėti, o veido bruožai būti tikroviški. Fiksuota kiekviena detalė. Sony FE 50mm F1.2 GM“.

Grafika:

„Vilniaus paveikslas, grafika, rašomosios mašinėlės stiliumi. Mašinėlė antikvarinė, todėl kai kurios raidės nesimato. Pergamentas senas. Relikvija. Privati kolekcija. Nufotografuota Canon EF-S 35mm f/2.8 Macro IS.“

Išbandykite!

Autorius: Tomas Staniulis, DI konsultantas

© Bet koks šio straipsnio kopijavimas, platinimas ar republikavimas be rašytinio autoriaus sutikimo yra draudžiamas.

    Susisiekite:
    Dirbtinio intelekto mokymų centras