Promptų inžinerijos kursai Lietuvoje

Promtų inžinerijos kursai Lietuvoje

Promptų inžinerijos kursai internetu Lietuvoje

Mes neužsiimame promotavimu.

Mūsų inžinieriai nori dirbti tik su žmonėmis, kurie JAU supranta, kaip svarbu išmokti efektyviai naudoti dirbtinį intelektą ir promptus savo darbe ar versle. Ir kurie supranta, kaip svarbu tai padaryti kuo greičiau.

Promptų inžinerijos mokymosi lygiai:

Lygis Kam Prieinamumas
A1 lygis Pradedantiesiems, kurie niekada anksčiau nedirbo su ChatGPT 4, Midjourney ar kitu DI Pasiekiama nuo 2023 m. spalio mėn.
A2 lygis Pradedantiesiems, kurie jau išbandė nemokamus arba mokamus DI įrankius asmeniniais ar darbo tikslais Pasiekiama nuo 2023 m. spalio mėn.
B1 lygis Naudotojams, kurie jau naudoja dirbtinį intelektą savo darbe ar versle ir nori patobulinti savo kompetencijas Rezervuota iki 2023 m. gruodžio mėn.
B2 lygis Pažengusiems naudotojams, norintiems padidinti efektyvumą arba išmokti naudoti naują DI įrankį Rezervuota iki 2023 m. gruodžio mėn.
C1 lygis Profesionalams, siekiantiems tapti promptų inžinieriais Rezervuota iki 2024 m. sausio mėn.
C2 lygis Kolegoms inžinieriams Nėra.

Promptų inžinerijos kursai

Individualios ir grupinės promptų inžinerijos pamokos

Šiuo metu siūlome tik individualius internetinius užsiėmimus su promptais.

Taip pat internetu galima surengti promptų inžinerijos mokymus nedidelei kolegų grupei iš vienos įmonės ar organizacijos (iki 3 žmonių).

Kiek kainuoja promptų mokymas?

Brangiai. Patyrę inžinieriai skiria savo darbo laiką mokymams, kuris turi būti gerai apmokamas.

Konkreti suma priklausys nuo jūsų poreikių DI naudojimui.

Kas veda užsiėmimus su promptais?

Promptų inžinieriai, turintys atitinkamą kvalifikaciją, darbo patirtį ir norą pasidalinti savo įgūdžiais su kitais. Mokymo centras Promptas.LT užtikrina kokybę ir išduoda atitinkamą mokymosi sertifikatą.

Kam tai būtų naudinga?

Promptas.LT centro užsiėmimai – išskirtinai praktiški ir skirti kuo greičiau integruoti DI įrankius į jūsų dabartinę praktinę veiklą.

Kiek pamokų reikia?

Nuo 2 iki 5. Praktika rodo, kad 20% atvejų pakanka dviejų užsiėmimų su savaitės pertrauka, kurios metu žmonės aktyviai dirba savarankiškai. Didžiajai daugumai reikalingi bent 3 užsiėmimai.

Ilgiausia vieno lygio mokymosi trukmė yra 5 užsiėmimai.

Susisiekite su mumis registracijai mokymams internetu, kad pradėtumėte efektyviai naudotis ChatGPT ar kitu DI savo darbe arba versle!