Promptai Midjourney: anime, portretai, nuotraukų manipuliacijos ir kiti raginimai

Sparčiai besivystančiame pasaulyje nuolat atsiranda naujų galimybių kūrybiškumui ir saviraiškai. Viena iš šių krypčių – šiuo metu tarp menininkų ir dizainerių itin populiarus dirbtinis intelektas „Midjourney“. Nuo svetainių iki logotipų kūrimo, nuo portretų iki nuotraukų redagavimo – „Midjourney“ yra platforma, kuri įkvepia ir motyvuoja naujiems kūrybiniams pasiekimams.

Midjourney logotipų ir reklamos dizaino srityse

Svetainės kūrimas yra menas. Kiekvienas elementas – nuo ​​spalvų paletės iki šrifto – vaidina svarbų vaidmenį, kuriant unikalią vizualinę visumą. Midjourney raginimai – tai idėjos, skatinančios dizainerius atskleisti savo potencialą ir kurti svetaines, kurios būtų ne tik patrauklios ir funkcionalios, bet ir atspindėtų gilų konteksto bei tikslinės auditorijos supratimą.

Naudojant raginimus Midjourney, gali būti integruotos naujoviškos technologijos, pvz., anime, siekiant sukurti dinamiškas ir įtraukiančias pasirinktis. Nemokami ištekliai ir paruošti Midjourney užklausų šablonai gali būti atspirties taškas dizaineriams, norintiems eksperimentuoti su naujomis idėjomis be finansinių apribojimų.

Portretų ir nuotraukų kūrimas su Midjourney – ekspertų patarimai

Fotografija gali užburti pasakodama istorijas vaizdais. Midjourney vaizdiniai suteikia fotografams ir menininkams naujų perspektyvų, įkvepiančių juos kurti portretus, atspindinčius subjekto emocijas, charakterį ir sielą. Jie taip pat gali paskatinti eksperimentuoti su nuotraukų manipuliacija, naudojant būdus, kurie įprastas nuotraukas paverčia meno kūriniais.

Nesvarbu, ar tai anime stiliaus portretas, ar fotorealistinis gamtos vaizdavimas, Midjourney  įkvepia kūrybiškumui ir padeda atverti naujus horizontus fotografijos pasaulyje.

Apskritai, kokybiškos profesionalios Midjourney užklausos yra daugiau nei vien instrukcijos ar idėjos. Tai kibirkštis, galinti įžiebti kūrybiškumo ir naujovių ugnį.

Midjourney promptai lietuviškai: logotipai, nuotraukos, iliustracijos

Teisingi promptai Midjourney – kaip sukurti tobulą užklausą logotipo dizainui, nuotraukų apdorojimui, portretui?

Midjourney Promptai lietuviškai foto

Tinkami Midjourney promptai – kaip sukurti tobulą logotipo dizaino, nuotraukų redagavimo, portretų aprašą?

Kai kuriate vaizdą per Midjourney, pagrindinis proceso komponentas yra promptas (dar žinomas kaip raginimas, užklausa dirbtiniam intelektui) – tekstinis to, ką norite matyti, aprašymas. Galutinis darbo su dirbtiniu intelektu rezultatas priklauso nuo to, kaip tiksliai ir išsamiai bus surašytas promptas.

Taigi, kaip teisingai rašyti promptus, kad gautumėte būtent tokį vaizdą, kokio norėjote? Geriausia, žinoma, išbandyti pavyzdinius promptus Midjourney, kad pamatytumėte, kaip veikia tinkamai paruošta užklausa.

Visų pirma, verta paminėti, kad nuo 2023 m. Midjourney komunikuoja tik anglų kalba. Todėl lietuvių kalbos užklausos Midjourney pirmiausia turi būti išverstos į anglų kalbą.

Antras raktinis patarimas – pateikdami raginimą, būkite kiek įmanoma konkretesni!

Vietoje bendrų aprašymų naudokite kuo detalesnes formuluotes – nurodykite objektą, jo dydį, formą, spalvą, tekstūrą, veiksmus ir viską, ką norite matyti paveikslėlyje. Kuo daugiau informacijos, tuo geriau.

Pavyzdžiui, vietoj „nupiešk šunį” geriau parašykite „nupiešk mažą mopsą didelėmis rudomis akimis, sėdintį ant žalios žolės”.

Prompto pavyzdys Midjourney: „A macro shot of a green tree frog perched on a sizable green leaf, with the early morning sun filtering through the foliage of a tropical jungle“. (Makro kadras su žalios medvarlės, tupinčios ant didelio žalio lapo, apšviestos ankstyvo ryto saulės, besiskverbiančios pro atogrąžų džiunglių lapiją, nuotrauka).

Raginime naudokite ryškias vaizdines išraiškas

Naudokite kūrybingus epitetus, metaforas, panašumus – tai padės vaizdingiau perteikti idėją. „Erdvėlaivis, skrodžiantis žvaigždžių dulkes kaip deimantinis peilis“ yra daug efektyvesnis apibūdinimas nei nuobodus „nupiešk erdvėlaivį“.

Prompto pavyzdys Midjourney su vertimu į lietuvių kalbą: „A regal lion, its mane a cascade of stars, bellows atop a Martian precipice, set against the cosmic tapestry of nebulae” (Karališkas liūtas, kurio karčiai yra žvaigždžių kaskada, riaumoja Marso uolos viršūnėje kosminių ūkų audinio fone).

Nurodykite stilių, nuotaiką, kompoziciją

Papildykite Midjourney raginimus nurodydami žanrą, vaizdo stilių, objektų vietą, norimą nuotaiką – mystery, joy, tension. Pavyzdžiui, europietiško impresionizmo stiliaus natiurmortas su vaisiais ir daržovėmis, šilumos ir džiaugsmo jausmas.

Prompto pavyzdys Midjourney: „A cubist depiction of a strikingly melancholic girl clothed in shades of blue, exuding an aura of enigma and charm“. (Kubistinis stulbinančiai melancholiškos merginos, apsirengusios mėlynais atspalviais, vaizdavimas, skleidžiantis paslapties ir žavesio aurą).

Promptuose naudokite palyginimus su gerai žinomais dalykais

Norėdami geriau paaiškinti, ko norite, palyginkite tai su kažkuo akivaizdžiu, pvz., „Robotu, kuris atrodo kaip X personažas iš filmo H arba Pikaso stiliaus peizažas“.

Pavyzdinis raginimas: „A medieval castle perches on a cliff’s edge, reminiscent of a scene from “The Lord of the Rings,” overseeing a rugged mountain range shrouded in mist.” (Viduramžių pilis, stūksanti ant uolos krašto ir primenanti sceną iš „Žiedų valdovo“; jos fone – rūko apgaubta atšiauri kalnų grandinė).

Pamažu pridėkite išsamios informacijos prie užklausų

Pradėkite nuo bendro aprašymo, tada pridėkite detalių – pirmiausia pagrindines, tada antraeiles. Sudėtingi ilgi promptai gali supainioti dirbtinį intelektą. Geriau pridėti po vieną detalę ir žiūrėti koks rezultatas gaunasi.

Pavyzdinis promptas: „A cute baby panda is sitting in a green meadow. Fur detailed, consuming a bamboo shoot. In a photorealistic National Geographic style.” (Žalioje pievoje sėdi mielas pandos vaikutis. Kailis detalizuotas, ėda bambuko ūglį. Fotorealistinio National Geographic stilius).

Veiksmingiausi raginimų raktiniai žodžiai

Kai kurie naudingi daiktavardžiai, būdvardžiai ir stiliai, padedantys papildyti promptus, padaryti juos detalesniais bei išraiškingesniais, kaupiasi dirbant, rašant promptus. Ekspertai rekomenduoja juos užsirašyti ir laikyti savo promptų banke.

Tokie raktiniai žodžiai ir frazės padės toliau rašyti užklausas, padarys aprašymus tikslesniais ir efektyvesniais, kuriant norimą vaizdą Midjourney. Juos derinant, galima sukurti skirtingus stilius ir nuotaikas.

Paruošti produktai „Midjourney“ lietuvių kalba: svetainė, logotipai, portretai, nuotraukų apdorojimas

Jei dar neesate pasiruošę kurti savo promptus, jums bus naudingi jau paruošti, detalūs promptai, skirti darbui su Midjourney. Galite juos išskaidyti į keletą dalių arba naudoti pilnus. Tokiuose rinkiniuose rasite: raginimus kurti portretus, peizažus, grafiką, logotipus, realistiškus ar reklaminius vaizdus ir iliustracijas, maisto, gyvūnų, augalų nuotraukas ir kt.

Pagrindiniai Midjourney efektingų raginimų kūrimo principai yra detalių naudojimas, ryškūs vaizdai, stiliaus ir nuotaikos nurodymas. Bet tai tik pagrindas, kuriuo remdamiesi galite sukurti savo unikalų būdą kurti promptus.

Eksperimentuokite, nebijokite išbandyti naujų idėjų. Viename raginime sujunkite įvairias technikas. Žaiskite žodžiais, ieškokite neįprastų panašumų. Jūsų vaizduotė ir kūrybiškumas yra pagrindiniai pagalbininkai kuriant promptus!