Chat GPT Internete: kaip pajungti ir naršyti su nemokamu ir mokamu ChatGPT?

Ar galima naudotis ChatGPT Internete?

ChatGPT Internete: dabar vėl turi prieigą ir gali naršyti

Chat GPT gali akimirksniu pateikti struktūrizuotus ir aiškius atsakymus į bet kokius klausimus

ChatGPT Internete

Nuo šiol naršymas Internete vėl pasiekiamas naudojant ChatGPT su keliomis naujomis funkcijomis!

Šių metų pradžioje, sulaukusi didelės sėkmės, ChatGPT naršymo funkcija buvo panaikinta praėjus keliems mėnesiams, kai naujienose pasirodė informacija, kad pokalbių robotas sugeba apeiti mokamas sienas (paywalls). Tačiau dabar ši funkcija grįžo, kartu su kai kuriais atnaujinimais:

  • Naršymo funkcija leis jums rasti informaciją realiuoju laiku internete.
  • Dabar atsakymai bus pateikiami su tiesioginėmis nuorodomis į šaltinius.
  • Atsakymai jau neapsiriboja ankstesne nei 2021 m. rugsėjo mėn. termino data.

Kol kas OpenAI žada teikti naujausią informaciją su tiesioginėmis nuorodomis į šaltinius tik prenumeratoriams, tačiau kitos funkcijos bus prieinamos visiems vartotojams.

ChatGPT vėl gali ieškoti aktualios informacijos internete, pateikdamas atsakymus, gautus tiesiogiai iš „dabartinių ir autoritetingų” šaltinių cituojamų atsakymuose. Funkcija pavadinimu „Naršyti naudojant Bing” šiuo metu yra prieinama tik tiems, kurie turi „Plus” ir „Enterprise” prenumeratas, tačiau bendrovė teigia, kad greitai ji bus prieinama visiems vartotojams.

Svarbu:

  • „Plus“ ir „Enterprise“ vartotojai gali naršyti jau dabar. Ateityje prieiga bus suteikta ir paprastiems vartotojams (3.5 versijos).
  • Jei esate Plus ar Enterprise vartotojas, galite įjungti naršymą ekrano viršuje esančiame meniu pasirinkę Naršyti naudojant Bing.

Microsoft Bing Chat sistemoje Windows, Edge naršyklėje ir trečiųjų šalių naršyklių įskiepiuose jau gali pateikti einamąją informaciją iš žiniatinklio, kaip ir Google Bard Chrome naršyklėje bei kitose naršyklėse. Abu siūlo nuorodas ieškant, kaip dabar daro ChatGPT funkcija „Naršyti naudojant Bing”. Meta ką tik pranešė per Meta Connect, kad taip pat naudos Bing, teikiant realiojo laiko žiniatinklio rezultatus per Meta AI Assistant, kuris yra integruotas į WhatsApp, Instagram ir Messenger.

Kaip prijungti ChatGPT prie Interneto?

Gali būti šiek tiek sudėtinga priversti „ChatGPT” ieškoti informacijos žiniatinklyje už jus. Bendrovė pateikia instrukcijas naršyklės versijai, tačiau nėra instrukcijų iOS programai. Visgi įmanoma rasti sprendimą.

Turėdami prenumeratą, eikite į trijų taškų meniu > Nustatymai > Naujos funkcijos > Naršyti naudojant „Bing”. Tada pradėkite naują pokalbį, bakstelėkite GPT-4 ir „Naršyti naudojant Bing”. Tuomet jūsų užklausoms turėtų būti pateikta informacija iš svetainių einamuoju laiku.

Nors šis procesas gali būti šiek tiek lėtas, tačiau jis veikia. Gavę atsakymą į užklausą, galite spustelėti nuorodą į svetainę ir palyginti atsakymus. Ši galimybė patikrinti informacijos šaltinius yra didžiulis patobulinimas, leidžiantis jums ne tik įsitikinti, kad AI jums nemeluoja, bet ir tiesiog užsitvirtinti AI kompetencijų ribas.

Kaip žinia, birželio mėnesio pabaigoje OpenAI savo ChatGPT iOS programoje pridėjo galimybę naršyti internete, tačiau ši funkcija buvo greitai panaikinta. Vartotojai pastebėjo, kad gali įtikinti pokalbių robotą pateikti jiems kitu atveju mokamą turinį, įvesdami URL tiesiogiai į ChatGPT. Nuo to laiko OpenAI automatizavo tikrinimo programą, teikiančią informaciją ChatGPT, kad identifikuotų save su naudotoju. Tai leidžia svetainėms atpažinti OpenAI naršymo veiklą ir atnaujinti savo Robots.txt failą, kad uždraustų prieigą ir padėtų užtikrinti, jog mokamas turinys būtų apsaugotas nuo neleistinos prieigos.