Sukurti interneto puslapį, svetainę vien su dirbtinio intelekto įrankiais?

Dabar tai įmanoma su Devin AI programavimo asistentu pagalba!

Programuotojų komandos visuomet ieško būdų, kaip padidinti savo produktyvumą ir efektyvumą. Šiuolaikinė technologija, ypač dirbtinis intelektas, atveria naujas galimybes šioje srityje. Devinas, pirmasis programavimo asistentas, yra puikus to pavyzdys, demonstruojantis, kaip technologija gali būti naudojama inžinerijos problemų sprendimui.

Devin AI modelis buvo sukurtas su tikslu padėti inžinieriams susikoncentruoti į sudėtingesnes ir įdomesnes problemas, tuo pačiu palengvinant kasdienines užduotis. Devinui suteikti įprasti kūrėjo įrankiai – komandinė eilutė, kodų redaktorius ir naršyklė, viskas veikia saugioje skaičiavimo aplinkoje. Tai leidžia Devinui ne tik atlikti užduotis, bet ir aktyviai bendradarbiauti su vartotoju, teikiant ataskaitas apie pažangą, priimant atsiliepimus ir padedant priimti dizaino sprendimus.

Viena iš Devino stiprybių – gebėjimas mokytis naudotis naujomis technologijomis. Pavyzdžiui, po to, kai perskaitė tinklaraštį, Devinas sugebėjo paleisti ControlNet ant Modal platformos, kad sukurtų vaizdus su paslėptais pranešimais Sari.

Be to, Devinas gali kurti ir diegti programas nuo pradžios iki galo. Vienas iš pavyzdžių – interaktyvi svetainė, simuliuojanti Gyvenimo žaidimą, kurioje palaipsniui įdiegiamos vartotojo pageidaujamos funkcijos, o paskui programa patalpinama naudojant Netlify.

Programavimo asistentas Devin AI

Dar viena svarbi Devino savybė – gebėjimas savarankiškai rasti ir taisyti klaidas kode. Devinas taip pat gali mokyti ir tobulinti savo AI modelius, o tai leidžia jam sprendžiant sudėtingas užduotis tapti dar efektyvesniu.

Devinas net buvo išbandytas realaus darbo situacijose, pavyzdžiui, Upwork platformoje, kur sėkmingai rašė ir taisė kodą, vykdė kompiuterinės regos modelius, rinko duomenis ir rengė ataskaitas.

Devino efektyvumą patvirtina SWE-bench įvertinimas, kuris yra sudėtingas benchmarkas, kuriame iškelti realūs atviri GitHub projektų, pavyzdžiui, Django ir scikit-learn, uždaviniai. Devinui pavyko sėkmingai išspręsti 13.86% problemų savarankiškai, o tai ženkliai viršija ankstesnių modelių rodiklius.

Devinas atveria naujas galimybes inžinerijos komandoms, leidžiantis jiems siekti ambicingesnių tikslų ir spręsti sudėtingas problemas efektyviau. Šis dirbtinio intelekto asistentas ne tik padeda kasdienėse užduotyse, bet ir skatina kūrybiškumą bei inovacijas, suteikdamas komandoms laiko ir išteklių kurti kažką išties revoliucinio.

DUK

Ar Devinas gali dirbti su bet kokia programavimo kalba? Taip, Devin AI yra suprogramuotas mokytis ir dirbti su įvairiomis programavimo kalbomis.

Kaip Devinas gali padėti mano inžinerijos komandai? Devin DI gali atlikti įvairias užduotis, pradedant kodavimu ir baigiant klaidų taisymu bei naujų technologijų mokymusi, taip padidinant jūsų komandos produktyvumą ir efektyvumą.

Kokius įrankius Devinas naudoja? Devinui suteikti įprasti kūrėjo įrankiai, įskaitant komandinę eilutę, kodų redaktorių ir naršyklę, veikiančią saugioje skaičiavimo aplinkoje.

Kaip Devinas bendrauja su vartotojais? Devinas teikia ataskaitas apie savo pažangą realiu laiku, priima atsiliepimus ir padeda priimti sprendimus dėl dizaino.

Ar Devinas gali būti naudojamas komercinėse projektuose? Taip, Devino gebėjimai buvo sėkmingai išbandyti realiuose darbo projektuose, įskaitant programavimą ir duomenų analizę.

Kaip galiu pradėti naudoti Deviną savo projekte? Norint pradėti naudoti Deviną, reikėtų susisiekti su jos kūrėjais ir aptarti galimybę integruoti šią technologiją į savo darbo procesus.

Devin AI programavimo asistentas: Dirbtinio intelekto programuotojas Devinas

Susipažinkite su Devinu - pirmuoju pasaulyje dirbtinio intelekto programuotoju, galinčiu pagal pateiktą promptą sukurti svetaines ir vaizdo įrašus!

Devin AI programavimo asistentas

Susipažinkite su Devinu – pirmuoju pasaulyje dirbtinio intelekto (DI) programuotoju, galinčiu pagal pateiktą promptą sukurti svetaines ir vaizdo įrašus. JAV įsikūręs startuolis Cognition pristatė tai, ką jie vadina pirmuoju pasaulyje dirbtinio intelekto programuotoju.

Jūsų dirbtinio intelekto inžinierius ir programuotojas

Devinas, taip pavadintas Cognition DI programuotojas, gali parašyti, derinti ir diegti kodą, kad sukurtų funkcionalias svetaines ir vaizdo įrašus. Devin AI yra programavimo pagalbininkas, panašus į Copilot, kurį sukūrė GitHub, Microsoft ir OpenAI, tačiau jis yra tarsi aukštesnio lygio programavimo asistentas.

Šis DI programuotojas turi galimybę paimti vieną promptą ir jį paversti veikiančia svetaine arba programine įranga. Devinas taip pat gali nustatyti ir ištaisyti klaidas, taip sumažindamas trikdžių šalinimo laiką ir pastangas.

Užuot tiesiog pasiūlęs programavimo pakeitimus ir automatiškai atlikęs kai kurias užduotis, Devinas gali pats taisyti spragas ir užbaigti visą programinės įrangos projektą. Jis turi savo komandinę eilutę, kodo redaktorių ir naršyklę, kuri padeda jam veikti savarankiškai.

Cognition generalinis direktorius Scott Wu vaizdo įraše demonstravo, kaip veikia Devinas. Dirbdamas Devin AI rodo visas atliekamas užduotis, pats randa ir ištaiso klaidas, kai testuoja rašomą kodą. „Išmokyti DI būti programuotoju iš tiesų yra labai sudėtinga algoritmo problema, reikalaujanti iš sistemos priimti sudėtingus sprendimus ir numatyti kelis veiksmus į priekį, kad nuspręstų, kokį kelią pasirinkti”, – teigė Scott Wu.

Devin AI programavimo asistentas ir jo sugebėjimai

Devinas, programinės įrangos kūrimo asistentas, daro daugiau nei tiesiog rašo ir siūlo kodą. Palyginti su didelės apimties kalbos modeliais (LLM), tokiais kaip Google Gemini arba ChatGPT, jis gali savarankiškai valdyti visą programinės įrangos kūrimo procesą.

Programavimo asistentas Devin AI gali mokytis realiu laiku iš dokumentų, dirba autonomiškai, sistemingai įgyvendindamas programinę įrangą, padalindamas darbą į valdomus etapus. Jis turi galimybę planuoti ir vykdyti sudėtingus inžinerinius projektus, reikalaujančius šimtų ar tūkstančių sprendimų priėmimo. Šis dirbtinio intelekto asistentas mokosi iš savo patirties, gali prisiminti visą aktualią aplinką ir netgi gali ištaisyti savo klaidas.

Įmonės pateiktoje demonstracijoje Devinas parodo sistemos gebėjimą greitai išspręsti klaidas įtraukiant spausdinimo sakinį, kai jos kyla.

Spausdinimo sakinys, kuris yra kodo eilutė, išvestis pranešimų į konsolę, leidžia programuotojams tiksliai nustatyti problemos vietą savo kode. Devinas ir vartotojas taip pat gali aktyviai dirbti kartu. Jis atsižvelgia į vartotojo atsiliepimus, pateikia realaus laiko ataskaitas ir, jei reikia, bendradarbiauja su vartotoju dėl dizaino sprendimų.

Be to, dirbtinio intelekto asistentas gali lengvai išmokti nepažįstamų technologijų vos perskaitęs straipsnius internete. Jis gali mokyti ir tikslinti didelius kalbos modelius, remdamasis instrukcijomis iš mokslinių tyrimų saugyklų.