Science for Business: How AI on the Edge will Change Industry

2024 m. birželio 22 d. įvyks svarbus įvykis visiems technologijų entuziastams – virtuali konferencija „Science for Business: How AI on the Edge will Change Industry“. Šis renginys, organizuojamas Tech-Park Kaunas, yra skirtas visiems, kurie domisi, kaip dirbtinis intelektas (DI) ir mašininis mokymasis keičia pramonės pasaulį.

Kaip dirbtinis intelektas ir mašininis mokymasis veikia pramonę

Dirbtinis intelektas jau seniai nėra tik mokslinė fantastika ar eksperimentiniai tyrimai. Ši technologija sparčiai integruojama į įvairias pramonės šakas, suteikdama įmonėms galimybę optimizuoti operacijas, mažinti kaštus ir didinti efektyvumą.

Pramonė 4.0 ir jos galimybės

Pramonė 4.0, arba ketvirtoji pramonės revoliucija, apima automatizaciją, duomenų mainus, gamybos technologijas ir daug daugiau. Šios technologijos, kaip mašininis mokymasis ir dirbtinis intelektas, yra esminė šios revoliucijos dalis.

Kaip DI konferencija atskleidžia naujas galimybes

Konferencija „Science for Business: How AI on the Edge will Change Industry“ siūlo gerą progą sužinoti apie naujausias DI tendencijas iš pirmaujančių šios srities ekspertų. Čia kalbės tokių institucijų atstovai kaip Planet4 projektas, Pizos universitetas, Žešuvo technologijos universitetas ir kt.

Sektorių, kuriuos keičia DI, pavyzdžiai

DI sprendimai jau dabar keičia daugelį sektorių – nuo gamybos iki sveikatos apsaugos. Pavyzdžiui, gamyboje DI padeda optimizuoti gamybos procesus, mažinti atliekų kiekį ir pagerinti produktų kokybę.

Iššūkiai ir problemos, sprendžiamos DI

Nepaisant daugybės privalumų, DI taikymas pramonėje susiduria su iššūkiais, įskaitant duomenų saugumą, darbuotojų mokymą ir technologinės infrastruktūros plėtrą.

Edukacija ir talentų ugdymas išmaniosios pramonės poreikiams

Švietimas ir naujų talentų ugdymas yra svarbus aspektas, siekiant išnaudoti visą DI potencialą pramonėje. Konferencijoje bus aptarti būdai, kaip universitetai ir technologijų institutai gali prisidėti prie naujos kartos specialistų rengimo.

Dirbtinis intelektas verslui: DI online konferencija

Tech-Park Kaunas kviečia į dirbtinio intelekto konferenciją online „Science for Business: How AI on the Edge will Change Industry“, kuri vyks 2024 m. birželio 22 d.

Dirbtinis intelektas verslui: DI konferencija Kaune

Tech-Park Kaunas kviečia į dirbtinio intelekto konferenciją online „Science for Business: How AI on the Edge will Change Industry“, kuri vyks 2024 m. birželio 22 d.

Tai puiki galimybė atnaujinti žinias dirbtinio intelekto sprendimus ir mašininį  mokymą taikantiems kūrėjams – Europos šalių DI institutai, universitetų bendruomenės supažindins su šios srities naujovėmis ir jų taikymu versle.

Dirbtinis intelektas verslui: DI online konferencija

Per pastaruosius dvejus metus įvykę pokyčiai paspartino skaitmeninę transformaciją milijonuose įmonių visame pasaulyje. Be to, naujausi mokslinių tyrimų duomenys rodo, kad karantino metu verslas šoktelėjo 5 metus į priekį skaitmeninių technologijų įsisavinimo srityje. Kas mūsų laukia toliau? 

Tarptautinė mokslininkų ir verslo atstovų komanda kviečia Jus prisijungti prie pirmosios projekto Planet4 konferencijos ir sužinoti apie naujausias dirbtinio intelekto, mašininio mokymosi, įgaliotosios infrastruktūros ir daiktų interneto galimybes Pramonei 4.0. 

Virtualiame renginyje projekto Planet4 atstovai ir svečiai dalinsis įžvalgomis apie tai, kaip dirbtinis intelektas taps esminiu pramonės evoliuciją skatinančiu veiksniu ir kokią reikšmę turi švietimas, siekiant išugdyti naujus talentus išmaniajai pramonei.   

„Science for Business: How AI on the Edge will Change Industry“

Data: 2024 m., birželio 22 d.

Vieta: Zoom (renginio nuorodą atsiųsime likus 1 dienai iki renginio).

Dalyviai: mokslininkai, verslininkai, mokytojai ir dėstytojai, studentai, inovatoriai ir visi, besidomintys naujausiomis technologijomis. 

Būtina išankstinė registracija:

Dirbtinis intelektas verslui:

  • 16.00-16.15 | Projektas Planet4: kaip įdiegti dirbtinį intelektą į Pramonės 4.0 pasaulį. Daniele Mazzei, Pizos universiteto Kompiuterių mokslo katedros docentas, projekto Planet4 vadovas 
  • 16.15-16.45 | Dirbtinio intelekto metodų panaudojimas industriniame problemų sprendime: Planet4 tyrimų rezultatai. Dorota Stadnicka, Žešuvo technologijos universiteto docentė
  • 16.45-17.10 | Mašininio mokymosi taikymas gamyboje. Rolandas Lepardinskas / Technikos ir inovacijų vadovas, Gamybos ir inovacijų slėnis  
  • 17.10-17.30 | Pramonė 4.0: galimybės ir iššūkiai šiuolaikinėje gamybos aplinkoje. Alexander Karl / Daiktų interneto ekspertas, Bobst Bielefeld GmbH
  • 17.30-18.00 | Klausimai ir atsakymai 

chat gpt mokymai ir kursai online lietuviškai