Chat GPT-4 Turbo lietuviškai: kaip įkelti savo dokumentus įvairiais formatais, įskaitant PDF failus?

Chat GPT-4 Turbo – naujos pokalbių funkcijos ir dar daugiau galimybių

Chat GPT-4 Turbo leis vartotojams įkelti savo dokumentus įvairiais formatais, įskaitant PDF failus!

Chat GPT-4 Turbo

OpenAI pristatė GPT-4 Turbo modelį – dar galingesnę ChatGPT versiją! Jo duomenų bazė buvo atnaujinta iki 2023 m. balandžio mėn., be to galite įvesti promptus anglų kalba net iki 128 tūkst. tokenų, kas atitinka 300 puslapių.

Modelio našumas buvo optimizuotas, todėl įvesties tokenų kaina sumažėjo tris kartus (0,01 USD), o išvesties – du kartus, palyginti su Chat GPT-4 (0,03 USD).

Chat GPT-4 Turbo yra naujos kartos pokalbių modelis iš OpenAI, kuris vienu metu suteikia keletą įspūdingų dirbtinio intelekto pasaulio patobulinimų. Kai kurie prompt inžinieriai netgi mano, kad GPT-4 Turbo yra ne šiaip eilinis atnaujinimas, o revoliucinis žingsnis į priekį.

Funkcionalumas ir naujos galimybės, dėl kurių Chat GPT-4 Turbo tapo daug galingesnis:

Išmanesnis ir greitesnis: Chat GPT-4 Turbo yra daug išmanesnis nei ankstesnės versijos. Jo gebėjimas analizuoti ir generuoti tekstą pasiekė naujų aukštumų, todėl jis tapo vienu galingiausių modelių iki šiol.

128 tūkst. tokenų promptai: tai tikrai vienas įspūdingiausių laimėjimų. GPT-4 Turbo leidžia rašyti angliškus tekstus, kurių ilgis yra 128 tūkstančiai tokenų, o tai prilygsta maždaug 365 įprastos knygos puslapiams. Tai atveria puikias galimybes kurti ilgus ir informatyvius tekstus.

Galimybė įkelti savo dokumentus: Chat GPT-4 Turbo leis vartotojams įkelti savo dokumentus įvairiais formatais, įskaitant PDF ir kitus failus. Tai labai supaprastins darbo su modeliu procesą ir padarys jį dar universalesnį.

Atsakymai JSON formatu: ši funkcija atveria naujus GPT-4 Turbo integravimo į įvairias programas ir sistemas horizontus. Modelis gali generuoti atsakymus JSON formatu, todėl sąveika su juo dar patogesnė.

Duomenų bazė atnaujinta iki 2023 m. balandžio mėn.: kūrėjai patvirtino, kad modelio žinių bazė bus atnaujinta iki 2023 m. balandžio mėn. Tai reiškia, kad GPT-4 Turbo Chat turi naujausią informaciją ir gali pateikti tikslesnius bei aktualesnius atsakymus į vartotojų klausimus, pavyzdžiui, atsižvelgiant į visapusiškos Rusijos agresijos prieš Ukrainą realijas. 

GPT-asmeniniai AI padėjėjai: itin svarbus pranešimas prezentacijoje buvo apie GPT – asmeninių AI padėjėjų, apmokytų atlikti konkrečias užduotis, pristatymą. Jų pasirodymo tikimasi jau 2023 m. lapkritį, ir tai atveria naujus horizontus dirbtinio intelekto naudojimui įvairiose pramonės šakose.

GPT-store – dirbtinio intelekto programų parduotuvė: OpenAI pristato visą programų parduotuvę, kurioje kūrėjai gali įkelti, o vartotojai įsigyti GPT programėles. Tai leis sukurti unikalų dirbtinį intelektą, skirtą konkrečioms užduotims ir veiklos sritims.

Visiškas balso įvesties palaikymas: dabar vartotojai gali diktuoti klausimus ir klausytis atsakymų iš GPT-4 Turbo pokalbio. Balso sąsajos sąveiką su modeliu padarys jį dar patogesniu ir prieinamesniu.

Prieinama kaina ir API: OpenAI žada leisti naudoti GPT-4 Turbo už prieinamą kainą, o taip pat nustatyti žemesnę kainą kūrėjams dirbant su API. Taip naujasis modelis taps dar labiau prieinamas ir naudingesnis daugeliui vartotojų.

Remiantis GPT-4 Turbo pristatymo rezultatais, tampa akivaizdu, kad OpenAI žengė rimtą žingsnį dirbtinio intelekto vystyme.

Šis pokalbių modelis yra galingas įrankis, leidžiantis generuoti tekstą, lavinti dirbtinį intelektą konkrečioms užduotims atlikti ir kurti naujas programas.

GPT-4 Turbo tikrai pakeis mūsų sąveiką su dirbtiniu intelektu ir išplės jo taikymo įvairiose pramonės šakose ribas.