GPTukai (GPTs): Kaip susikurti savo GPT be programavimo?

Kaip galima susikurti GPT pokalbių robotą be programavimo? ⭐ GPTukai (GPTs) ir custom GPT funkcijos ⭐ OpenAI GPT parduotuvė

GTPukai: Kaip susikurti savo GPT pokalbių robotą be programavimo?

Turint šiek tiek žinių, iš tikrųjų galėsite naudoti pažangesnes OpenAI funkcijas, kad sukurtumėte savo asmeninį GPT pokalbių robotą.

gptukai - kaip susikurti savo gpt robotą?

Vos už 20 eurų per mėnesį ChatGPT Plus prenumerata suteikia daug daugiau nei tik prieigą prie GPT-4. Turint šiek tiek žinių, iš tikrųjų galėsite naudoti pažangesnes OpenAI funkcijas, kad sukurtumėte savo asmeninį GPT pokalbių robotą.

Kaip rašo Jon Martindale ir Michael Bizzaco iš Digital Trends, rezultatai yra tiesiog stulbinantys! Nors tai gali atrodyti kaip bauginanti užduotis, jums net nereikės mokėti programuoti.

Norėdami naudoti naująją Custom GPT funkciją, jums reikės GPT Plus prenumeratos, todėl būtinai užsiregistruokite, jei norite išbandyti.

Sukurkite savo GPTuką

Nuo šiol, dažniausiai naudodami ChatGPT, jūs naudosite individualų jūsų ar kažkieno kito sukurtą GPT modelį. Štai kaip pradėti kurti savąjį:

1 žingsnis: Eikite į ChatGPT svetainę arba atidarykite ChatGPT programą ir prisijunkite.

2 žingsnis: Pasirinkite mygtuką Sukurti GPT puslapio viršuje (My GPTs ir toliau Create).

kaip sukurti gpts

3 žingsnis: Suteikite savo GPTukui pavadinimą, aprašymą ir instrukcijas. Įsivaizduokite tai kaip instrukcijas, kurias galite pateikti ChatGPT, prieš pateikiant savo promptą. Tačiau tai bus instrukcijos, kurias naudos tik šis konkretus gptukas.

Naudokite peržiūros langą dešinėje pusėje, kad pamatytumėte, kaip jūsų gptukas atrodys ir veiks. Galite pateikti tam tikrą promptą, kad pamatytumėte, kaip ji veikia, o tada pakoreguokite instrukcijas kairėje, kad jos veikimas būtų tiksliai toks, kokio norite.

4 žingsnis: taip pat galite pridėti konkrečių duomenų, kuriuos DI galėtų panaudoti, pvz., dokumentus ir failus. Pridėkite ir vėl įvertinkite, kaip tai paveiks gptuko veikimą. Po to, kai suteiksite jam prieigą prie duomenų, galbūt norėsite pakoreguoti instrukcijas.

5 žingsnis: jūs irgi galite koreguoti potencialias DI funkcijas. Pasirinkite, ar norite, kad jis turėtų DALL-E meno kūrimo galimybes, prieigą prie paieškos sistemos ar gilesnę duomenų analizę. Taip pat galite tinkinti, kokių įskiepių prieigą, jei tai reikalinga, jis turės.

6 žingsnis: Kai būsite patenkinti savo naujojo gptuko veikimu, pasirinkite žalią mygtuką Create ar Update (Publikuoti arba Atnaujinti), kad užbaigtumėte. Tada naująjį savo GPTs rasite kairiajame meniu kartu su OpenAI GPT ir kitais jūsų darbais.

Kaip pasidalinti savo GPTs

Viena iš šauniausių naujų, individualizuotų gptukų kūrimo funkcijų yra ta, kad galite jomis dalytis su bet kuo. Štai kaip:

1 žingsnis: sukurkite naują GPTs, kaip nurodyta aukščiau, arba pasirinkite trijų taškų meniu šalia esamo GPT ir pasirinkite redagavimo funkciją.

2 žingsnis: atlikite visus norimus GPT pakeitimus, bet tiesiogiai nespauskite žalio atnaujinimo mygtuko, o pirmiausia pasirinkite šalia jo esančią trijų taškų meniu piktogramą.

3 žingsnis: išskleidžiamajame meniu pasirinkite, ar norite, kad DI naudotis galėtumėte tik jūs, ar visi, kurie naudoja tuos įskiepius, ar bet kas, kam pateikėte nuorodą.

Norėdami pasidalinti su visais, pasirinkite Bet kas, turintis nuorodą

4 žingsnis: Publikavę arba atnaujinę individualizuotą GPT versiją, galėsite ja pasidalinti su bet kuo, pateikdami nuoroda.

Dabar galite kurti savo GPTs. Stebėkite ir OpenAI GPT parduotuvę. Galimai atsiranda naujas pelningas darbas, kuriant funkcionalius pokalbių robotus visiems, kas tik jų nori!